Haberler

Satılık Arsa

Satılık Arsa

Satılık arsa veya satılık ev arayanlar, birikimlerini akıllıca değerlendirip para kazanmak isteyenler, ev satın alıp içinde yaşamak isteyenler için sürekli birbirinden değerli projeler üreten Eşin Group projelerine göz attınız mı?

İnşaat sektöründe en zirveyi hedefleyen Eşin Group, sizlerin emlak, arsa, ev ihtiyaçlarınızda yanı başınızda. Seçenekleri gözden geçirerek peşin veya banka kredileri ile konut sahibi olabilirsiniz.

Sürekli olarak yeni konut projeleri üreten Eşin Group, Eşin Garden projesi ile daire satışlarına başladı. Kuşadası ve Bodrum gibi ülkemizin cennet vari şehirlerinde konut sahibi olmak ister misiniz?

Modern tasarımları ile yenilikçi ve sıra dışı projeleri ile inşaat sektöründe ön saflarda yer alan Eşin Group projelerine bakmadan konut almayın.

Her daire için özel oto parkları ile,  site için ortak yüzme havuzları ile ve çocuk oyun alanları ile ve özel güvenlik sistemleri ve özel güvenlik elemanları ile korunan siteleri ile sizlere güvenli yaşam alanları sunan Eşin Group satılık ev arayanlar için çok iyi fırsatlar sunuyor.  Örneğin bu projelerden biri de 6700 m2 alana inşa edilen 3 blok şeklinde oluşturulmuş

  • 24 Adet 1+1 Daire
  • 60 Adet 2+1 Daire

Olmak üzere toplamda 84 daire satışa hazır ve Kuşadası satılık ev arayanlar için mükemmel bir fırsat sunuyor. Gelin birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz Eşin Group projelerinden birine katılın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı