Haberler

Kuşadası Emlak Yatırımı

Kuşadası Emlak Yatırımı

Kuşadası emlak satın almak isteyenler, emlak yatırımı yapmak isteyenler için harika fırsatlar sunan bir proje var. Eşin Gold projesi Eşin Group inşaat firmasının bir projesidir. Projede 190  adet daire satışa hazır. Bu daireler ise şöyle ayrılıyor. 40 adet daire 3+1; 82 adet daire 1+1; 68 adet daire 2+1’den oluşmaktadır. Kuşadası Emlak Yatırımı yapmak isteyenler için Eşin Gold projesi çok iyi bir yatırım olabilir. Ya da burada ev sahibi olmak ve mutlu huzurlu bir beldede ferah ve modern evinizde yaşamayı da tercih edebilirsiniz. Bu konseptte kafeterya, yüzme havuzu oyun parkları, güneşlenmek için güneşlenme terası yer alıyor. Ayrıca restoran da hizmetinizde. Günün her saati kameralarla CCTV sistemlerle korunan bu siteden daire beğenip uygun fiyatlarda ve uygun ödeme koşullarında konut sahibi olabilirsiniz.

Kuşadası’nda Emlak Sahibi Olmak

Kuşadası seçkin tatil beldelerimizden biridir hatta en önde gelenidir diyebiliriz. Her yaz buraya milyonlarca yabancı ve yerli turist akın ediyor. Bu cıvıl cıvıl kentte konut sahibi olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden cennetten bir parça gibi olan bu şehirde, Eşin Gold projesi ile imar edilen 190 daireden birini alabilirsiniz.

Kuşadası Satılık Evler

Dünya standartlarında sizlere çağdaş yaşam alanlarının son teknolojik gelişmelere paralel olarak projelendirilmesi gibi bir misyon üstlenen eşin Group projeleri arasında yer alan Eşin Gold projesi de, firmanın vizyonunun merkezine şehrin mimari estetiğine katkı sağlayacak konforlu evleri hedeflediğini gösteriyor. Siz de Kuşadası Satılık Evler ilanlarını arıyorsanız ve ev almayı düşünüyorsanız size uygun teklifler sunabilecek en iyi inşaat firması Eşin Group ile görüşün.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı