Haberler

Kuşadası Emlak Yatırım

Kuşadası Emlak Yatırım

Kuşadası ülkemizin en güzel turistik şehirlerden biridir, buraya dünyanın her noktasından insanlar deniz kum ve güneş için akın eder. Bu şehirde daire sahibi olmak isteyen insanlar ve Kuşadası ev satın almak isteyenler için harika fırsatlar var. Eşin Group tarafından oluşturulan Eşin ADA projesi ile 8 Blok olarak inşa edilen ve 2 dev açık hava havuzu olan eşsiz lokasyonlu bir yaşam alanı var. Son derece modern olarak tasarlanan bu evler, yatırım yapmak isteyen ya da Kuşadası Emlak Yatırım Yapmak isteyenler için harika bir fırsat olabilir.

Eşin Group inşaat projelerini oluştururken insanların huzur ve mutluluğu odaklı projeler üretir. Teknik olarak teknolojiyi takip eden ve daima yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı ile hareket eder. Mimar ve mühendisleri ile gelecek nesillere daha kaliteli yaşam alanları inşa etmeyi amaç edinen Eşin Group sizler için fark yaratacak kaliteli fonksiyonel yaşam alanları inşa eder.

Kuşadası Emlak Yatırımı Yapmak

Eğer birikimleriniz varsa, Kuşadası satılık daire arayışı içindeyseniz şimdi doğru yerdesiniz. Şirketin görevi  insanlar için, modern yaşama ayak uyduran, insanlar için konforu maksimum düzeyde sunabilecek modern ve geleceğe yönelik evler, konutlar inşa etmektir. Bu konutların satışını sağlamaktır.

Kuşadası Satılık Daire

Kuşadası satılık daire almak isteyenler Eşin Ada projesinde yer alan dairelerden birini satın almak için bizi arayabilirler.

5 Yorumlar

 1. Nermin kocak

  açık dedi  

  Merhaba, Televizyonda reklammi yaptiginiz. 29500 eurodan baslayan kusaadasindaki projeniz kac metre kare satire ve 1+1 mi yoksa 2+1mi. Bana detayli bir bilgi verebilirmisiniz

  Cevapla
 2. fatihkazan

  açık dedi  

  Merhaba EŞİN GROUP’ tan uzman yatırım danışmanı Fatih KAZAN ben . tüm sorularınızı ve projelerle ilgili görseller için 0090 5466331326 ya whatsapp üzerinden mesaj atarsanız tüm bilgilere ulaşabilirizsiniz . teşekkürler iyi günler dileriz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı