Haberler

Eşin Park Projesi

Eşin Park Projesi

Eşin Park Projesi, Eşin Group projesi olarak sizlere kaliteli sosyal yaşam ve sosyal tesislerin yanında birçok olanak sunuyor.  Satılık Daire satın almak istediğinizde, size sunulan imkanlar arasında Kafeler, Aqua Parklar, Olimpik yüzme havuzları çocuklar için oyun alanlar ve otoparklar var. Kuşadası gibi bir turistik şehirde daire sahibi olmak artık zor değil. Eşin Group birçok proje üreterek Bodrum ve Kuşadası’nda daire satın almanıza olanak sağlıyor.

Eşin Group ve misyonu

Eşin Group inşaat firmasının temel misyonu insanlar için modern yaşama ayak uyduracak ve rahat yaşam için konforu maksimum düzeyde sunabilecek evler, konutlar inşa etmektir. Yıllardır Eşin Group bu hizmeti en iyi şekilde verebilmek için çalışmalarını yürütüyor. Çalışmalar yürütülürken; bilgi birikimine, teknoloji geliştirmeye ve kaliteye daima değer vermek gerekir. Amaç hem modern tekniklerle modern evler-daireler inşa etmek hem de insan odaklı tasarımlara imza atmaktır.

Kuşadası Daire Fiyatları

Kuşadası gibi bir yerde daire sahibi olmayı hayal olarak gören insanlar için artık Eşin Park projesi var. Bu proje ile

 • Aqua Park
 • Otopark
 • Olimpik Havuz
 • Çocuk Oyun alanları ve parkları

İle benzersiz bir lokasyonda ev sahibi olabilirsiniz. Bu noktada yapılan daireler Güzellikiçi mevkiinde yer alır. Didim merkezine 1 saat mesafede yer alır. Bodrum merkezine uzaklığı ise 2.5 saattir.

4 Yorumlar

  • fatihkazan

   açık dedi  

   Merhaba EŞİN GROUP’ tan uzman yatırım danışmanı Fatih KAZAN ben . tüm sorularınızı ve projelerle ilgili görseller için 0090 5466331326 ya whatsapp üzerinden mesaj atarsanız tüm bilgilere ulaşabilirizsiniz . teşekkürler iyi günler dileriz

   Cevapla
 1. Esin park projesi, bir çok projelere göre bence en ideal seçim olmalıdır. Aquapark ve olimpik havuz olması da bence cezbedici olmuş, aile tercihi olarak 2 + 1 ve 3 + 1 daireler tercih edilebilir. Fiyatlar da öyle pahalı değil normal.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı