Haberler

Eşin Garden Projesi

Eşin Garden Projesi

Kuşadası ev sahibi olmak için ve geleceğe yatırım yapmak için harika bir  yerdir.  Kuşadası’nda eşsiz bir lokasyona sahip havuzlu 3 Bloktan oluşan sitede bir daireniz olsun isterseniz ya da Kuşadası satılık ev arıyorsanız Eşin Garden projesi tam size göre. Eşin Group daima yenilikçi ve yaratıcı düşünce anlayışı ile hareket ederek bünyesindeki uzman mimarlar ve mühendisleri ile  müşteri kitlesine, fark yaratacak kaliteli fonksiyonel yaşam alanları inşa eder. En kaliteli hizmetleri sunmayı ve gelecek nesillere daha iyi yaşam kalitesi sağlamayı amaç edinir. Eşin Garden Projesi de Kuşadası’nda bu amaçla oluşturuldu.

Şimdi Daire Alma Zamanı

Şimdi daire satın almak isteyenler ve bunu Kuşadası gibi turistik bir beldede yapmak isteyenler için harika bir fırsat var. Eşin Garden projesi sizin bu arayışınızı karşılar. Eşsiz bir lokasyona sahip bu noktada, 6700 metre kare üzerine inşa edilen 3 Blok İzmir Havalimanına sadece 1 saat uzaklıkta. Bodrum merkezine 2.5 saat ve Didim’e ise 1 saat mesafede. İşte bu eşsiz lokasyona sahip dairelerden birini almanın tam zamanı.

Yatırım Yapmak İçin Büyük Fırsat

Yemyeşil bir alan içinde yer alan 3 Bloktan oluşan daireler modern açık yüzme havuzu ile çevreleniyor. Yemyeşil bir atmosferde temiz havada yüzmek yürümek koşmak için imkan bulabileceğiniz bu noktada daire sahibi olmak beklemeden Eşin Group firmasını arayın.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Whatsapp Destek Hattı